košík je prázdný
 
×
 x 

IG Post CZ 

Právě zahajujeme akci ve spolupráci s osvědčeným výrobcem nářadí značkou Fiskars.

Máme pro zájemce o podvozky OLD MAN EMU připravené dárky od firmy Fiskars:

  • Nakupte 4 libovolné tlumiče BP-51 a dostanete jako dárek zdarma campingový set Fiskars X5, který obsahuje sekeru, pilu a nůž.
  • Při nákupu 4 tlumičů a 2 pružin OLD MAN EMU a dostanete jako dárek zdarma sekeru Fiskars AXE X7

Akce platí do 31.3.2020

Potřebujete poradit s výběrem? Piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. rádi vám pomůžeme.


OLD MAN EMU je australský specialista na terénní podvozky. Podvozek od OLD MAN EMU je připraven na větší zatížení a dokáže se přizpůsobit aktuálnímu povrchu vždy s co největším účinkem.

Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. rádi vám s výběrem podvozku pomůžeme.

Přejděte do konfigurátoru OLD MAN EMU a zjistíte, který podvozek je pro vás ten pravý.

OME konfigurátor

ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal UPRACKS  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím