košík je prázdný
 
×
 x 

ARB SUMMIT SAHARA Bar bez oblouku LandCruiser (13-17)

Produktové číslo: 3921820
Dostupnost zboží na dotaz shop@arb4x4.cz
Prodejní cena30 220 Kč včetně DPH
Prodejní cena bez DPH24 975 Kč
Sleva
Hodnota DPH5 245 Kč
Cena / kg:
Popis

Australská firma ARB se soustředí také na zvýšenou ochranu přední části vozu. Vyrábí osvědčené nárazníky ARB Sahara Bar. Nárazník Sahara Bar zlepšuje nájezdový úhel vozu a současně jej chrání v terénu před nástrahami offroad ježdění. Do ARB nárazníku Sahara Bar dodáváme navijáky od americké firmy WARN. Pevnostním nárazníkem tak zvýšíte ochranu přední části vozu v terénu a současně můžete využít montážní sady pro naviják, která je součástí dodávky nárazníku.
Nárazník má plnou kompatibilitu s airbagy ve voze a posádka je stále v bezpečí. V případě srážky se zvířetem nárazník ochrání mechanické části vozu před poškozením a sníží tak náklady, na případnou opravu po srážce s divokou zvěří. Předností nárazníku Sahara Bar je snadné uchycení světlometů ARB Intensity LED. Nárazník má integrované otvory pro zvedání heverem Hi-Lift.

Montáž nárazníku ARB je spojena s instalací podvozku OLD MAN EMU. Z důvodu zatížení přední nápravy je nutné instalovat silnější pružiny a zesílené tlumiče. Nárazník je dodáván v černé barvě. Dle přání zákazníka je možné nalakovat nárazník do barvy vozu.

*Součástí balení nejsou LED světlomety ARB Intensity

Nárazník je možné zapsat do velkého technického průkazu.

Přísluslušenství nárazníku ARB Sahara Bar:

- možnost instalace mlhovek - 3500910 (NYNÍ U NÁS ZA ZVÝHODNĚNOU CENU)

- kabelový svazek pro mlhovky - 3500520

- ARB průhledné ochranné krytky mlhovek - 3500680

- možná dodatečná montáž středového leštěného oblouku - 5100320 (NYNÍ U NÁS ZA ZVÝHODNĚNOU CENU)

- dorazy pro nárazník bez otvorů pro přídavný oblouk - 5100230 (NYNÍ U NÁS ZA ZVÝHODNĚNOU CENU)

- ARB odklápěcí rámeček SPZ - 3500630

- zabudované ARB LED blikače

 Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím