košík je prázdný
 
×
 x 

ARB BASE Rack krytka průchodu elektroinstalace střechou

Produktové číslo: 1780620
Dostupnost zboží na dotaz shop@arb4x4.cz
Prodejní cena405 Kč včetně DPH
Prodejní cena bez DPH335 Kč
Sleva
Hodnota DPH70 Kč
Cena / kg:
Popis

Sada pro opětovné utěsnění byla vyvinuta pod číslem 1780620 pro případy, kdy je třeba že střechy odstranit střešní nosič nebo kabeláž

Sada obsahuje:

  • Krytka průchodky
  • pevná pryžová vložka
  • matice průchodky kabeláže
  • O-kroužek

Pro použití je třeba odpojit kabeláž ve vozidle, odstranit gumovou manžetu a matici z vnějšku střechy vozidla a kabely protáhnout kabelovou základnou instalovanou ve střeše vozidla.

Sada 1780620 se poté nainstaluje s O-kroužkem, průchodkou a maticí nainstalovanými na základně namontované na střeše. To je poté uzavřeno krycí botkou pro úhledný a utěsněný povrch.

 

BASE Rack Light Bar

Potřebujete poradit, jaký montážní kit je vhodný pro váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. rádi vám poradíme.

Načerpejte inspiraci z katalogu ARB BASE Rack

Katalog ARB BASE Rack

 

OBJEVTE NOSIČ ARB BASE RACK V PRODUKTOVÉM VIDEU

1770010 40Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím