košík je prázdný
 
×
 x 

Novinky

 vyprodej lednic 30


ARB nástavby nově za zvýhodněné ceny. 

Vyberte si svou nástavbu. Je to jednoduché. Vyberte svůj vůz kliněte na zobrazit produkty. Poté zvolte kategorii ARB nástavby - příslšuenství. Zobrazí se nabídka nástaveb pro daný model vozu.

Vyberte si svou nástavbu

Nástavby jsou vyráběny přímo v České republice ceskavlajka

Nástavby ARB jsou vyrobené z plastu ABS. Díky tomu vykazují vyšší povrchovou tvrdost oproti nástavbám vyrobeným ze sklolaminátu. Zároveň si zachovávají pružnost a mají nižší hmotnost. Nástavby ARB jsou plně recyklovatelné. Jsou vyrobené vždy pro daný typ vozu.

Nástavby se standardně dodávají v bílé barvě. Povrch je však doporučeno lakovat, například do barvy vozu. Základní provedení nástavby je v bílé barvě, bez bočních oken. V základu je výklopné okno směrem ke kabině, zadní výklopné dveře s neprůhledným sklem a stropní osvětlení. Na Vaše přání je možno nástavbu vybavit bočními okny: posuvnými, výklopnými skleněnými nebo výklopnými hliníkovými, případně jejich kombinacemi. Dále je možno nástavbu vybavit výztuhami a různými střešními nosiči o nosnosti až 150 kg, mřížemi na vnitřní strany oken nebo ventilační střešní klapkou.

V nabídce máme 3 druhy nástaveb.

ARB Classic Canopy - otevírání na kličky

nastavba classic

ARB Classic Canopy Plus - otevírání zadního okna spojené s centrálním odemykáním vozu volitelná boční okna otvíraná kličkami

nastavba classic plus

ARB Ascent - otevírání zadního okna a bočních oken kompletně propojené s centrálním odemykáním vozu

nastavba ascent

 

 

Chcete vytvořit individuální nabídku přímo pro vás? Napište nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poradíme vám.


 

ARB Flashligt 800 Pureview

Svítilna ARB Pureview 800 je vybavena 800 lumeny s dosvitem až 300 metrů, ARB Pureview 800 je svítilna, která se postará o dostatečné osvětlení, při jakékoli situaci na expedici. Ať už budete opravovat defekt na pneumatice, pracovat pod kapotou nebo jen objevovat nová místa v noci. Vždy bude ARB Pureview 800 tím pravým nástrojem.

Svítilna ARB Pureview 800 má celkem 4 režimy, vysoký, střední, nízký a stroboskop. V těle svítilny je zakomponovaná LI-ON baterie, která je nabíjena přes USB port. Součásti balení je také praktické magnetické pouzdro za opasek.

Hlavní přednosti:

 • 800 lumenů
 • 300 m dosvit
 • Skrytý micro USB port s indikátorem stavu baterie
 • Magnetické pouzdro za opasek
 • 4 režimy: vysoký, střední, nízký a stroboskop
 • odolná proti prachu a vodě dle standardu IP55

Vlastnosti:

 • Doba provozu 7 hodin (nízký), 4 hodiny (střední), 1,5 hodiny (vysoký)
 • Baterie o kapacitě 2 600mAh
 • Doba nabíjení 4 hodiny
 • Příslušenství, které je součástí balení: magnetický držák za opasek, micro USB kabel
 • Hmotnost 400 g (svítilna)
 • Hmotnost 515 g (svítilna s pouzdrem na opasek)

ARB Elements Fridge Freezer 60 lt vodděodolná lednice

 

ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal UPRACKS  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím