košík je prázdný
 
×
 x 

Novinky

Web Banner 1 ARB 

Kupte si libovolný přední nárazník ARB a dostanete k němu 50% slevu na 1 pár LED světlometů ARB Intensity nebo 50% slevu na 1 světlenou rampu ARB Intensity.

Akce platí na vybrané LED světlomety ARB Intensity:

AR21FV2 (ARB INTENSITY V2 21 LED FLOOD)
AR21SV2 (ARB INTENSITY V2 21 LED SPOT)
AR32EM (ARB INTENSITY EMARK LIGHT)
AR32F (ARB INTENSITY FLOOD LIGHT)
AR32S (ARB INTENSITY SPOT LIGHT)
AR32SV2 (ARB INTENSITY V2 32 LED SPOT)
AR40C (40LED LIGHT BAR COMBINATION)
AR40S (40LED LIGHT BAR SPOT)

Web Banner 1 BUSHRANGER V2 

Kupte si 1 pár LED světlometů Bushranger Night Hawk nebo 1 LED světelnou rampu Bushranger Night Hawk a dostanete zdarma systém regulace VLI.

Akce platí na vybrané LED světlomety Bushranger Nighthawk:

NHT280VLI (NIGHT HAWK 28" VLI SERIES)
NHT320VLI (NIGHT HAWK 32" VLI SERIES)
NHT395VLI (NIGHT HAWK 39.5" VLI SERIES)
NHT435VLI (NIGHT HAWK 43.5" VLI SERIES)
NHT510VLI (NIGHT HAWK 51" VLI SERIES)
• 2 X NHX230VLI (NIGHT HAWK 9" VLI SERIES LED)
• 2 X NHX180VLI (NIGHT HAWK 7" VLI SERIES LED)

Akce platí od 1/9/2020 - 31/10/2020


vyprodej lednic 30


ARB nástavby nově za zvýhodněné ceny. 

Vyberte si svou nástavbu. Je to jednoduché. Vyberte svůj vůz kliněte na zobrazit produkty. Poté zvolte kategorii ARB nástavby - příslšuenství. Zobrazí se nabídka nástaveb pro daný model vozu.

Vyberte si svou nástavbu

Nástavby jsou vyráběny přímo v České republice ceskavlajka

Nástavby ARB jsou vyrobené z plastu ABS. Díky tomu vykazují vyšší povrchovou tvrdost oproti nástavbám vyrobeným ze sklolaminátu. Zároveň si zachovávají pružnost a mají nižší hmotnost. Nástavby ARB jsou plně recyklovatelné. Jsou vyrobené vždy pro daný typ vozu.

Nástavby se standardně dodávají v bílé barvě. Povrch je však doporučeno lakovat, například do barvy vozu. Základní provedení nástavby je v bílé barvě, bez bočních oken. V základu je výklopné okno směrem ke kabině, zadní výklopné dveře s neprůhledným sklem a stropní osvětlení. Na Vaše přání je možno nástavbu vybavit bočními okny: posuvnými, výklopnými skleněnými nebo výklopnými hliníkovými, případně jejich kombinacemi. Dále je možno nástavbu vybavit výztuhami a různými střešními nosiči o nosnosti až 150 kg, mřížemi na vnitřní strany oken nebo ventilační střešní klapkou.

V nabídce máme 3 druhy nástaveb.

ARB Classic Canopy - otevírání na kličky

nastavba classic

ARB Classic Canopy Plus - otevírání zadního okna spojené s centrálním odemykáním vozu volitelná boční okna otvíraná kličkami

nastavba classic plus

ARB Ascent - otevírání zadního okna a bočních oken kompletně propojené s centrálním odemykáním vozu

nastavba ascent

 

 

Chcete vytvořit individuální nabídku přímo pro vás? Napište nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poradíme vám.

ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím