košík je prázdný
 
×
 x 

lx100-5
lx100-8
lx100-2
lx100-3
lx100-6
lx100-7
lx100-4

ARB LINX

Produktové číslo: LX100
Dostupnost zboží na dotaz shop@arb4x4.cz
Prodejní cena16 727 Kč včetně DPH
Prodejní cena bez DPH13 824 Kč
Sleva
Hodnota DPH2 903 Kč
Cena / kg:
Popis

LINX je zcela nový moderní přístup k používání terénního vozu. Na obrazovce LINXU můžete ovládat činnost uzávěrek, kompresoru, sledovat stav baterií, automatizovat spínače světel, sledovat informace o jízdě a mnoho dalšího. To vše máte na dosah ruky na moderním displeji, který je spojen s řídící jednotkou a to USB kabelem i bezdrátově technologií Bluetooth. Již není zapotřebí zasahovat do palubní desky vozu pro umístění spínače na světlo či uzávěrku. Přivítejte revoluční zařízení, přivítejte LINX.

Je moderní ovládací centrum, které centralizuje ovládání příslušenství vozidla do přenosného displeje a tím nahrazuje potřebu klasických spínačů a monitorů elegantním způsobem.

UZÁVĚRKY

ARB LINX umožňuje ovládání 2 uzávěrek. Kontroluje zda-li je v činnosti zadní uzávěrka a poté je následně možné uzavřít i přední uzávěrku. (Zmíněnou funkci je možné v nastavení LINX vypnout.) Automaticky spíná kompresor, pokud je zapotřebí. LINX umožní i využiti klasických spínačů uzávěrek.
Pokud je v provozu pouze kompresor pro aktivaci uzávěrky Air Locker, bude vyžadován kabelový svazek LINX Relay (obj. č. 180422)

OVLÁDÁNÍ KOMPRESORU A TLAKU

V ARB LINX si řidič nastaví požadovaný tlak, kterého chce dosáhnout. Pro dohuštění pneumatik řidič připojí hadici ke kompresoru a umístí ji na ventilek u pneumatiky. LINX automaticky dohustí či podhustí pneumatiku na požadovaný tlak a automaticky vypne kompresor. Odpadá tak nutnost používat manometr pro zjištění tlaku v pneumatikách. V nastavení je možné vybrat měrné jednotky. LINX chrání baterie vozu před vybitím. Nenechá totiž zapnutý kompresor, když je vypnutý motor.
Regulace tlaku vyžaduje volitelnou sadu tlaku vzduchu (obj. č. 7450107)

OVLÁDÁNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Klíčovou vlastností platformy LINX je její schopnost řídit až šest doplňkových spínačů. Každé příslušenství lze přizpůsobit tak, aby se zapínalo nebo deaktivovalo uživatelským vstupem nebo automaticky zapalováním, dálkovými světlomety, světlomety nebo couvacími světly. Každé příslušenství lze individuálně přizpůsobit individuálnímu nastavení pro nízké napětí, které chrání vaše vozidlo, před vybitým akumulátorem. Spínače příslušenství je možné pojmenovat dle uživatelských preferencí.

MONITOR BATERIE

Se všemi dodatečnými pohonnými doplňky namontovanými na vašem voze je kladen důraz na dostatečnou kapacitu baterií. LINX umožňuje sledovat až tři baterie současně. Každá baterie může být identifikována vlastním jménem s přidanou schopností nastavit upozornění na nízké napětí. V praxi to znamená, že vám nezteplá pivo v ledničce a budete mít vždy dostatek energie pro nastartování vozu.

RYCHLOMĚR
Tachometr vozidla může být z továrny nepřesný. Obzvláště po změně velikosti pneumatik pro dosažení optimální světlé výšky se mohou hodnoty na tachometru výrazně vzdalovat od skutečné rychlosti. Pomocí modulu rychloměru LINX můžete nyní mít jistotu, bez ohledu na to, jakou velikost pneumatik vaše vozidlo právě obouvá, protože vestavěná GPS zajišťuje přesné zobrazení aktuální rychlosti. Modul rychloměru LINX také zobrazuje nadmořskou výšku a kompas. V LINX si můžete nastavit upozornění při překročení stanovené rychlosti.

OVLÁDÁNÍ VZDUCHOVÉHO ODPRUŽENÍ

Pokud je LINX vybavenou volitelnou soupravou pro regulaci tlaku LINX, může ovládat až 4 airbagy buď jako pár (na přední nebo zadní nápravě) nebo nezávisle*, což umožňuje vyrovnání vozidla do požadovaného stavu. Uživatelé mohou přednastavit až čtyři personalizované tlakové režimy, které mohou být vhodně pojmenovány tak, aby odpovídaly běžným nákladům nebo typům přívěsů, takže jsou k dispozici po stisknutí jediného tlačítka. Mnoho majitelů čtyřkolek používá airbagy pro tahání člunů, přívěsů nebo karavanů.

* Vyžaduje volitelnou izolační soupravu airbagů LINX (obj. č. 7450109)

OBECNÉ NASTAVENÍ

Kromě rozsáhlého sortimentu modulů nabízí společnost LINX skutečně adaptabilní platformu s nastavením úrovní modulu a mnoha dalšími obecnými nastaveními.

V rámci obecných nastavení LINX mohou uživatelé přizpůsobit barevný motiv tak, aby odpovídal jakémukoli motivu interiéru. Použijte noční režim pro automatické stmívání, který je aktivován reflektory vozidla, a nastavte přednostní měřené hodnoty tlaku, rychlosti a teploty vzduchu. Pro aktuální systém LINX jednoduše spojíte mobilní telefon s WiFi a můžete aktualizovat systém LINX pomocí nových aktualizací pouhým stisknutím tlačítka.

REGISTRACE PRODUKTU

Pro nejnovější systém a plné využití systému LINX se zaregistrujte zde.

OBSAH BALENÍ

  • Řídící jednotka LINX
  • Kotvící lišta pro řídící jednotku
  • LINX displej
  • Držák LINX displeje
  • USB kabel pro napájení LINX displeje a spojení s řídící jednotkou
  • Kabelové svazky

Objevte LINX na interaktivním webu ARB

Stáhněte si aktuální obslužný a montážní návod zde. Můžete do nich náhlednout i online návod k obsluze, motnážní návod.


PŘÍSLUŠENSTVÍ

SADA PRO ŘÍZENÍ TLAKU LINX

Nabízí jednoduché nastavení tlaku v pneumatikách či ovládání tlaku ve vacích airbag. Volitelná souprava pro řízení tlaku LINX (ve spojení s kompresorem vzduchu ARB) umožňuje plně využít systému LINX. Ideální pro snadné a přesné nastavení tlaku v pneumatikách nebo pro ovládání sady airbagů. Systém LINX je na mobilním telefonu, díky tomu můžete ovládat tlak z vozidla a také v okolí vozu a to až do vzdálenosti 10 metrů.

7450107

Kit obsahuje:

  • 1 x ventil regulačního ventilu (PRV)
  • 1 x snímač
  • 2 x kabeláž

Obj. č. 7450107

DRŽÁKY DO A SLOUPKU

Specifické držáky do A sloupku pro jednotlivé modely vozů. Držák slouží pro ukotvení držáku na LINX displej do A sloupku.

LINX A Pillars

 

Objednací číslo  Název  Výrobce Model Rok
7450106 LINX A - PILLAR BKT KIT 1

Toyota

Toyota

Toyota

Toyota

Toyota

Toyota

Mitsubishi 

Hilux

Hilux

Prado 150

Prado 120

Fortuner

79 Series 5 hvězd ANCAP

Triton 

2005 do 2015

2015 a novější

Všechny

Všechny

2015 a novější

2016 a novější

2016 a novější

7450110 LINX A - PILLAR BKT KIT 2 Toyota 200 Series Land Cruiser Všechny
7450111 LINX A - PILLAR BKT KIT 3

Ford

Mazda

Ford

Nissan

Nissan

Volkswagen

Ranger

BT-50

Everest

Patrol Y62

Patrol GU

Amarok

Všechny
7450112 LINX A - PILLAR BKT KIT 4  Jeep JK Wrangler Všechny
7450113 LINX A - PILLAR BKT KIT 5 Toyota 

79 Series Single Cab (před ANCAP)

79 Series Dual Cab

Všechny

 

 



Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím