košík je prázdný
 
×
 x 

nhx230vli-12
nhw20vli-2

Bushranger Night Hawk VLI regulace intenzity

Produktové číslo: NHW20VLI
Dostupnost zboží na dotaz shop@arb4x4.cz
Prodejní cena3 299 Kč včetně DPH
Prodejní cena bez DPH2 726 Kč
Sleva
Hodnota DPH573 Kč
Cena / kg:
Popis

Pokud jste si mysleli, že inteligentní elektronika již dělá dost, my jsme zašli ještě dále tím, že jsme vyvinuli první vyhrazený systém pomocných světelných kabelů, který zahrnuje bez reléové spínání a ovládání jasu. Co to znamená? Jednodušší zapojení, snadnější instalace, větší kontrola nad uživatelem a větší spolehlivost oproti tradičnímu kabelovému stavu typu plug and play. Běžně používané automobilové relé 12V je zcela odstraněno a nahrazeno moderním tranzistorovým spínáním, které je zabudováno do světla a řídicího modulu. Každé světlo je napájeno přímo z baterie, nikoli přes relé, což znamená, že neexistují žádná omezení výkonu pro elektroinstalační systém, což je běžné omezení u tradičních kabelových svazků založených na relé. Až 4 x Bushranger Night Hawk VLI Series LED světla lze ovládat pomocí 1 kabelového systému a lze použít libovolnou kombinaci modelů / velikostí.

Funkce ovládání jasu umožňuje uživateli upravit jas všech světel v systému pomocí 7 různých nastavení intenzity světla, což umožňuje úplné ovládání podle jízdních podmínek. Za určitých podmínek může být vidění výrazně zlepšeno snížením intenzity promítaného světla, například v hustém křoví, kopcovitém terénu nebo dokonce pří jízdě po dálnici, kde může nadbytek světla vést k intenzivním odrazům a namáhání očí…. Nyní máte plnou kontrolu nad ovládáním intenzity světel a vždy si nastavit přesně takovou intenzitu, která vyhovuje aktuálním podmínkám.

Systém zapojení pro ovládání intenzity osvětlení Bushranger VLI

Zapojení systému VLIHodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
ARB LOGO oriznute   OldManEmu CMYK Pos Lrg WARN průhledné  Safari Snorekl průhledné   RhinoRackLogo Horizontal UPRACKS  bm dajbych logo cmyk color oriznute
Provozovatel webu, DAJBYCH, s.r.o. zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji - správa osobních údajů.
rozumím